Ta gjerne kontakt!

Hvis du har spørsmål om våre tjenester, systemer eller andre henvendelser, må du gjerne ta kontakt. Nedenfor ser du hvordan det gjøres. Vi snakkes!

Oslo
Symetri FM
Forskningsparken Bygg A
Gaustadalléen 21, 0349 Oslo
+47 22 020700
Karlstad
Symetri FM
Bryggaregatan 11
S-653 40 Karlstad
+46 8-7042200
Stockholm
Symetri FM
Korta gatan 7, 6 tr.
S-171 54 Solna
+46 8-704 22 00
Göteborg
Symetri FM
Ebbe Lieberathsgatan 18 B
S-412 65 Göteborg
+46 8-7042200
Västerås
Symetri FM
Kopparbergsvägen 8
S-722 13 Västerås
+46 8-7042200
Borlänge
Symetri FM
Forskargatan 3
S-781 70 Borlänge
+46 8-7042200
Kontaktskjema


Marit Skramstad-Warolin

Consultant  

Telefon:+47 46503757
Mobil:+47 46 503757
marit.warolin@symetri.com

Anders Jansson

Business Manager Reality Capture  

Telefon:+46 31-7032369
Mobil:+46 707-889100
anders.jansson@symetri.com

Anders Moberg

Director, Business Unit Facility Management  

Telefon:+46 31-7032355
Mobil:+46 705-974700
anders.moberg@symetri.com

Anna Nömme

Sales  

Telefon:+46 31-7034014
Mobil:+ 46 705-974703
anna.nomme@symetri.com

Bo Edström

Consultant  

Telefon:+46 54-144993
Mobil:+46 706-260798
bo.edstrom@symetri.com

Bo G Ericsson

Production Leader FM Services  

Telefon:+46 54-144995
Mobil:+46 705-974718
bo.ericsson@symetri.com

Dan Olandersson

Sales Director  

Telefon:+46 54-144992
Mobil:+46 705-186160
dan.olandersson@symetri.com

Elisabeth Berg

Consultant  

Telefon:+46 54-144991
Mobil:+46 706-770247
elisabeth.berg@symetri.com

Eva Moen

Consultant  

Telefon:+46 8-7048034
Mobil:+46 706-033248
eva.moen@symetri.com

Fredrik Moberg

Project Leader  

Telefon:+46 31-7032365
Mobil:+46 706-034822
fredrik.moberg@symetri.com

Frida Pettersson

V. Production Leader FM Services  

Telefon:+46 54-144997
Mobil:+46 705-974775
frida.pettersson@symetri.com

Joakim Danielsson

Production Leader Digitizing  

Telefon:+46 54-144998
Mobil:+46 702-935510
joakim.danielsson@symetri.com

Johnny Fjärdsjö

Consultant  

Telefon:+46 54-152003
Mobil:+46 702-440288
johnny.fjardsjo@symetri.com

Josefin Wilhelm

Project Leader  

Telefon:+46 8-7048054
Mobil:+46 703-651307
josefin.wilhelm@symetri.com

Kenny Åhman

Team Leader Project Management  

Telefon:+46 8-7048017
Mobil:+46 706-989910
kenny.ahman@symetri.com

Kristina Stjärngren

Consultant  

Telefon:+46 8-7048024
Mobil:+46 705-546583
kristina.stjarngren@symetri.com

Lars Hammarlund

Developer  

Telefon:+46 8-7048006
Mobil:+46 705-974717
lars.hammarlund@symetri.com

Magnus Åstrand

Head of Services  

Telefon:+46 8-7048063
Mobil:+46 705-793302
magnus.astrand@symetri.com

Martin Andersson

Team Leader Development  

Telefon:+46 54-144994
Mobil:+46 705-974716
martin.andersson@symetri.com

Monica Svensson

Project Leader/Sales  

Telefon:+46 8-7048027
Mobil:+46 705-974707
monica.svensson@symetri.com

Nils Olof Bengtsson

Developer  

Telefon:+46 21-172556
Mobil:+46 7052-497166
nils-olof.bengtsson@symetri.com

Ola Nygårds

Consultant  

Telefon:+46 243-78540
Mobil:+46 705-770255
ola.nygards@symetri.com

Pernilla Swartz Olsson

Project Leader  

Telefon:+46 54-144996
Mobil:+46 705-974702
swartzolsson@symetri.com

Petra Hollsten

Consultant  

Telefon:+46 54-144999
Mobil:+46 706-770290
petra.hollsten@symetri.com

Shahab Khalaj

Team Leader Reality Capture  

Telefon:+46 31-0732376
Mobil:+46 706-119810
shahab.khalaj@symetri.com

Tomas Lignell

Project Leader  

Telefon:+46 31-7032358
Mobil:+46 705-569651
tomas.lignell@symetri.com